×

Ta strona korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej tutaj »

Cristiano Ronaldo

CR7 zmienia marzenia w rzeczywistość
Cristiano Ronaldo
CR7 wzmacnia jego grę dzięki elitarnemu odżywianiu
Cristiano Ronaldo
Granice istnieją tylko po to, aby je przekraczać
Cristiano Ronaldo
CR7 zmienia marzenia w rzeczywistość

Mistrz piłki nożnej, Cristiano Ronaldo, sponsorowany przez Herbalife, opowiada o swoich początkach ze sportem jako dziecko. Wszyscy w rodzinie Ronaldo kochają piłkę nożną i dorastał grając na ulicach z przyjaciółmi. Ronaldo mówi, że pewnego dnia jego ojciec, który pracował w klubie piłki nożnej, zapytał go, dlaczego nie przychodzi pograć, kiedy on pracuje. Od tego momentu, Ronaldo zaczął przychodzić na treningi i dostawał pomoc od swojego ojca. Lubił być częścią zespołu, a gra sprawiała mu radość. Ronaldo twierdzi, że wiedział wtedy, że jest inny od pozostałych piłkarzy, ale nie sądził, że pewnego dnia zostanie profesjonalistą. Jednak po trzech lub czterech lat, Ronaldo powiedział, że zaczął myśleć o tym, do którego z profesjonalnych zespołów mógłby dołączyć. Obserwował wiele meczy, a jego marzenie, aby zostać profesjonalnym piłkarzem stawało się coraz silniejsze.

CR7 wzmacnia jego grę dzięki elitarnemu odżywianiu

Cristiano Ronaldo mówi o tym, że gdy był młody, nie myślał za dużo o żywieniu i że jego główną motywacją było po prostu cieszyć się. Dopiero później w trakcie rozwoju jego kariery zaczął zdawać sobie sprawę, jak ważne jest odżywianie. Ronaldo widzi swoje ciało jako broń i to daje mu przewagę nad innymi graczami. Uważa on, że regeneracja po treningu i meczu jest kluczowa, dlatego też zdecydował się na współpracę z Herbalife. Ronaldo twierdzi, że gdyby nie trenował i nie odżywiał się odpowiednio, nie będzie najlepszy. I nie popełnił błędu – Ronaldo chce być najlepszy.

Granice istnieją tylko po to, aby je przekraczać

Cristiano Ronaldo, sponsorowany przez Herbalife, opowiada o tym, jak zostanie ojcem spełniło jego marzenia. Wielką przyjemność sprawia mu dawanie rad synowi, odprowadzanie go do szkoły i uświadamianie sobie, jak bardzo go kocha. Poradził swojemu synowi, żeby wierzył w siebie, ciężko pracował i podążał za marzeniami. Mówi mu także, że jeśli oczekuje szacunku, sam musi szanować innych. Ronaldo wyjaśnia, że dotąd jego ambicją było przekraczanie własnych granic, by osiągnąć swoje cele. Lubi żyć w teraźniejszości i nie martwić się zbytnio o przyszłość, bo jest przekonany, że będzie dobra. Ronaldo czuje, że jest w szczytowej formie, i ma nadzieję na kontynuowanie gry.